Cover Protector 245 – Espresso / Portobello (245 x 245 x 25 x 10)

352,74

Cover Protector

De perfecte decoratieve beschermhoes voor de spa cover

De Cover Protector is een decoratieve, beschermende hoes die als “tweede huid” over de spa cover wordt aangebracht. De Cover Protector is eenvoudig aan te brengen en veranderd een verweerde spa cover in een mum van tijd van doorn in het oog tot sfeervol middelpunt van uw tuin.

Kwaliteit

Net als een standaard spa cover is de Cover Protector gemaakt van een materiaal met als buitenzijde poly-vinyl chloride (PVC). Tijdens het productieproces wordt er een speciale verzegelende coating over het vinyl aangebracht, die ervoor zorgt ervoor dat de Cover Protector soepel en makkelijk te onderhouden is en er ook nog eens goed uit ziet.

Gebruiksgemak

De Cover Protector kunt u rechtstreeks aanbrengen over de bestaande spa cover, en is eenvoudig afneembaar.

Onderhoud

Omdat vinyl niet goed tegen UV-straling kan en hierdoor op den duur zijn kwaliteit zal verliezen, is het van belang de vinyl toplaag goed te onderhouden en tegen UV-straling te beschermen. Ook meeldauw (schimmel) kan de kwaliteit van de spa cover en Cover Protector doen verslechteren, lees daarom aandachtig onze onderstaande onderhoudstips door.

Afmetingen

Standaard formaten (lengte x breedte x rok x radius):

  • 205 cm x 205 cm x 25 cm x 10 cm
  • 220 cm x 220 cm x 25 cm x 10 cm
  • 235 cm x 235 cm x 25 cm x 10 cm
  • 245 cm x 245 cm x 25 cm x 10 cm

Maatwerk:

  • op aanvraag

Kleuren

Standaardkleuren:

  • Espresso (donkerbruin)
  • Portobello (donkergrijs)

Kleuren beschikbaar op aanvraag:

  • Blue (blauw)
  • Green (groen)
  • Redwood Brown (roodbruin)
  • Coastal Grey (lichtgrijs)
  • Black (zwart)

Meten

Cover Protector measuring

Onderhoudstips voor spa cover en Cover Protector

Om u langer te laten genieten van uw aankoop, willen wij u extra informatie geven over het onderhouden van een spa cover en de Cover Protector.

Poly-vinyl chloride (PVC)

De spa cover en de Cover Protector zijn gemaakt van een materiaal met als buitenzijde poly-vinyl chloride (PVC). In het productieproces komt er een speciale verzegelende coating over het vinyl dit zorgt ervoor dat de cover soepel en makkelijk te onderhouden is en er ook nog eens goed uit ziet.

Belangrijk om te weten is dat vinyl niet goed tegen UV-straling kan en hierdoor op den duur zijn kwaliteit zal verliezen. Het is daarom van belang de vinyl toplaag goed te onderhouden en tegen UV-straling te beschermen.

Ook meeldauw (schimmel) kan de kwaliteit van de cover doen verslechteren, lees daarom aandachtig onderstaande tips door.

Periodiek onderhoud

Om uw cover of Cover Protector in goede conditie te houden is het raadzaam de volgende stappen periodiek te ondernemen:

Vocht / schimmel / meeldauw

Wat te doen bij vocht (meeldauw) in de cover:

Let op: Wanneer de isolatieplaten verzadigd is met water en rot is het noodzakelijk de cover te vervangen.

Dagelijks gebruik

Ga goed om met een spa cover:

  1. Met behulp van een meetlint, meet de Lengte (1) en Breedte (2) van de spa cover.
  2. Meet vervolgens de Rok (3) dat is de afstand tussen de bovenzijde van de cover en de onderzijde van overhangende flap van de cover.
  3. Controleer ten slotte de Radius (4) van de hoek van uw spa. Hiervoor plaatst u lineaal aan de zijkant van het bad en meet de afstand tussen het einde van de boog van de radius tot het denkbeeldige punt dat een 90° haakse hoek maakt. (In de afbeelding rechts, is de Radius 6 inch)
    1. Spuit uw cover of cover-protector af met een zachte straal, gebruik hiervoor een tuinslang.
    2. Op vieze plekken gebruikt u een milde / groene zeep samen met een niet schurende spons. Voor het verwijderen van boomsappen is het raadzaam een spons met een beetje vegetarisch olie over de plek te wrijven.
    3. Spuit hierna uw cover of Cover Protector weer af met zuiver water.
    4. Wanneer uw cover geheel droog is gebruik dan Spa Cover Shine. Breng Spa Cover Shine aan in een draaiende beweging met behulp van een spons of droge doek. Hierna laat u de cover of Cover Protector opdrogen gedurende 15-20 minuten alvorens met een droge doek op te wrijven (polishen).
    1. Open de cover en haal de isolatieplaten voorzichtig eruit.
    2. Reinig de binnenzijde van de coverhoes, door deze binnenste buiten te draaien, met spa outside cleaner.
    3. Reinig hierna voorzichtig de isolatieplaten zodat de plastic hoes niet beschadigd raakt.
    4. Spuit hierna de coverhoes en de isolatieplaten voorzichtig af met zuiver water.
    5. Laat alles helemaal droog worden voordat je de isolatieplaten weer in de coverhoes geschoven worden.
    1. Het is verstandig om een goede coverlift te gebruiken om de levensduur van de cover te verlengen.
    2. Gebruik de handvaten voor het openen en sluiten van de cover.
    3. Gebruik de handvaten niet om de cover ermee te verplaatsen.
    4. Sleep een cover nooit over de grond.
    5. Plaats geen drinkglazen op een cover, een glas kan als een vergrootglas werken en brandplekken veroorzaken.
    6. Houdt uw waterkwaliteit in de gaten (pH neutraal water).
    7. Gebruik niet meer chloor dan nodig is in uw spa.
    8. Gebruik de windsloten die aan een cover gemonteerd zijn.
Categorie:

Extra informatie

Gewicht 10 kg
kleur
Heeft u een vraag?